האורגזמה הנשית

האורגזמה הנשית

שלום לכן בנות סקסיות באשר אתן, בחרתי להתחיל את הפינה שלנו בנושא שמעסיק אותנו הנשים יותר מכל ה”אורגזמה הנשית”מיליוני מחקרים, מאמרים וסקרים נעשו בתחום ועדיין יש בקרבינו נשים שלא מצליחות להנות מנקודת הג’י הנפלאה והנכסת הזאת. אנסה על במה זאת לתת כמה טיפים שיעזרו לנו למצוא את ה”שובבה”, תחילה יסלחו לי כל הנשים שאורגזמה היא מובנת מאליה מבטיחה להתייחס גם אליכן במהלך דרכינו המשותפת.
נשים רבות מגיעות אלי לחנות ולאחר שיחה קצרה אני מבינה שהן לא יודעות כיצד לענג את עצמן ולכן יהיה זה בלתי אפשרי לצפות מבן זוגן לדעת מידע יקר זה. בנות!!!!! רוב הנשים מגיעות לאורגזמה על ידי גירוי חיצוני , מסיבי בלבד ולא ע”י חדירה, לא משנה כמה בן הזוג תותח עם ניסיון ויכולת מופלאה להחזיק מעמד זה פשוט לא מה שאנחנו צריכות. לצערי גם נשים שכן שמגיעות לאורגזמה חיצונית צריכות להתמודד עם בן זוג להוט שמתאמץ ומפעיל את אצבעותיו ולשונו בכל כוחו מרגישות לא נעים אחרי כמה דקות ומזייפות על מנת לרצות את הצד השני.
יקירות שלי לזייף מידי פעם זה לא פשע אך מיותר תקדישו לעצמיכם זמן איכות על מנת ללמוד את גופכן ולהפיק ממנו הנאה מירבית. נקודת הג’י שלנו ממוקמת במרכז הדגדגן היא רגיש ביותר ומלא באלפי נימים ועצבים שמתנפחים כאשר יש גירוי באזור בלי לחשוב פעמיים אם את מתקשה להגיע לפורקן תנסי להצמיד אביזר רוטט שיעשה במהירות את העבודה וישאיר אותך פעורת פה ופעורת…… מבטיחה שהחשק שלכן רק יגדל ,תרוויחו בן זוג יותר נלהב והאינטימיות שלכן תרקיע לשחקים.
לגבי אורגזמה הפנימית, לצערי מעט מאוד נשים מצליחות להגיע לאורגזמה מאקט החדירה, לאילו שמצליחות אתן ברות מזל והסיבה לכן היא בדרך כלל המבנה הפנימי, גודלה של הנקודה והמיקום שלה בתוך הנרתיק לכן אין צורך שנרגיש תיסכול אם לא מצאנו את הנקודה הפנימית רובינו באותה הסירה תתמקדו במה שיש ולא במה שאין. יקרות שלי לא שווה לבזבז את החיים שלנו בלי לחוות את ההנאה שהגוף שלנו יכול לייצר אז קדימה לא לוותר ולצאת לחיפושים אחרי ה”גברת” מצרפת לכן תמונות של מאלצי אוגזמה נשיים לא יקרים, לא מאיימים שיעזרו לנו בחיפושים, אשמח לענות על שאלות בדיסקרטיות כמובן בפרטי שלי, שולחת לכן המון אהבה ונשיקות

Share this post