הגודל כן קובע?

הגודל כן קובע?

שאלת השאלות “האם הגודל אכן קובע” המון כתבות, מאמרים וסקרים נערכו בנושא, הגברים שלנו תמיד מתכווצים כשמעלים את הנושא ואנחנו הנשים ממהרות לקבוע ולתת ציונים.

אכן הגודל בהחלט קובע אבל גם זוגות שיש בינהם התאמה פיזית מושלמת יכולים למצוא את עצמם באמצע החיים עם התמודדות לא פשוטה של חוסר תחושה מלאה תוך כדי חדירה באקט מיני, השינוי נובע בדרך כלל אחרי לידות שבעיקבותיהם נותר רפיון מסויים של השרירים הטבעתיים של הנרתיק שלא מאפשר חביקה מלאה של איבר המין הזכרי ואז התוצאה יכולה להיות מאוד מתסכלת לשני בני הזוג, הגבר לא מרגיש מספיק חיכוך והאישה לא נהנית כבעבר מתחושת מלאות בנרתיק מה שמאפשר לה להנות בהדרגתיות ולהעצים את החוויה.

חשוב לי לציין שיש היום מספר פתרונות פשוטים ולא יקרים על מנת לצמצם חזרה את הפער שנוצר.
בראש ובראשונה אנחנו הנשים חייבות לתחזק, להגמיש ולאמן את שרירי הנרתיק גם לפני לידות ובוודאי שאחריהם. קיימים תרגילים מאוד פשוטים לחיזוק השרירים ולעצלניות שבנינו יש את הביצים הסיניות שמאפשרות לנו לכווץ את השרירים על מנת לשמור על גמישותם.

הסירטון המצורף מסביר בדיוק איך להשתמש על מנת להשיג תוצאות טובות. במקביל יש היום שרוולים מסיליקון שמתלבשים על האיבר של הגבר, מעבים ומאריכים אותו באופן משמעותי על מנת לצמצם את הפער וליצור חיכוך, כמובן שהרגישות באיבר הגברי מעט פוחתת אבל עדין אפשר להנות מיחסי מין מספקים וטובים.

אופציה נוספת מומלצת ומהנה כאחד הוא שימוש בויברטור הזוגי היחיד בעולם שמאפשר חדירה תוך כדי השימוש ועל ידי כך מקטין במעט את פתח הנרתיק ובעזרת הרטט שלו שני בני הזוג יכולים למסור ד”ש ליושב במרומים ולחזור אלינו בשלום.

אני אסיים במשפט ששמעתי פעם מחבר קרוב שאמר לי “זה לא שלי יש קטן פשוט לה יש גדול” אז כמו כל דבר בחיים הכל עינין יחסי ולשמחתינו יש פתרונות כמעט לכל בעיה שיכולה להעיב על הקשר הזוגי.

שיהיה לכולכן שבוע טוב וקדימה להתחיל לעבוד על השרירים!!!!

Share this post