חומרי סיכה

חומרי סיכה

שבוע טוב סקסיות,
הפעם בחרתי להתמקד בחומרי הסיכה השונים, חומר סיכה או בלעזית לובריציה הוא חומר המפחית את החיכוך בשעת החדירה, השימוש בו נעשה לרוב כדי להקל על החדירה ולהפחית את החיכוך כאשר אין מספיק רטיבות טבעית במהלך הפעילות המינית. עם עליית המודעות הפך חומר הסיכה למוצר בסיסי וחיוני ביחסי מין והשימוש בו הינו על בסיס יום יומי ולא רק כתכשיר רפואי כבעבר. השימוש בחומר סיכה באופן קבוע נועד למנוע חיכוכים או צריבות גם אצל נשים וגם אצל גברים ובכלל מסייע לחיי מין טובים ומהנים יותר.
כמו בכל מוצר ישנם סוגים שונים, חברות שונות ואיכויות שונות אני בחרתי בשני סוגים עיקריים הטובים ביותר בעיני שקיימים היום על המדפים, חומר סיכה על בסיס מים וחומר סיכה על בסיס סיליקון שניהם של חברת ID .
ID – על בסיס מים – חומר זה נחשב למסכך מצוין ומיועד בעיקר לשימוש בחדירה ואגינאלית. הוא מכיל שמנים הנמסים במים, אינו גורם נזק ללטקס (קונדומים) ולצעצועי מין למיניהם ואינו יוצר גירויים או רגישויות באזורים הרגישים שלנו , אין לו טעם וריח והוא אינו מכתים את המצעים שלנו (כל הפולניות יכולות לנשום לרווחה) ועל כן הוא נחשב לחומר הסיכה נפוץ והפופולרי ביותר בשוק. יחד עם זאת יש לו חיסרון קטן אחד שהוא מתייבש די מהר בשעת החיכוך ולעיתים גם קצת דביק.
ID – חומר סיכה על בסיס סיליקון ,הוא המסכך המומלץ ביותר כיום, תחילה הסיליקון היה מומלץ בעיקר לשימוש במין אנאלי אך במהרה הפך למסכך הפופולרי ביותר בשוק, בעל מרקם של משי מדהים שנשאר זמן רב ולא מתייבש לא נספג בעור ונותן תחושה מושלמת ולא דביקה.

בחומר הסיליקון לא ניתן להשתמש עם אביזרים וצעצועי מין מאחר והוא יכול להרוס את החומר שממנו עשויים הוויבטורים.
מתי מומלץ להשתמש ?
בזמן החדירה כשאתן לא מרגישות רטובות מספיק יש להשתמש בכמות קטנה ולמרוח על כל אזור הנרתיק וגם על האיבר של הגבר שלנו , על הדגדגן – להגביר את הרטיבות הקיימת, על הפטמות מעורר ומגביר את המגע. ובזמן מין אנאלי – חובה!!! וללא הגבלה… פשוט להגזים להזכירכם אזור פי הטבעת אינו מפריש חומר סיכה טבעי וחדירה ללא חומר מסכך טוב יכולה להיות טראומתית וכואבת ביותר.
** טיפ קטן, למרוח חומר סיכה על בסיס סיליקון על כל איזור החזה, הבטן ולהתחכך אחד בשני כחלק מהמשחק המקדים,
לסיכום בנות, חומר סיכה איכותי וטוב יכול להקל ולמקסם את ההנאה שלנו ושל בן הזוג מקווה שהצלחתי לשפוך קצת אור על הנושא, אשמח לכל שאלה או תגובה שלכן, שבוע מקסים….
עידית
לו ולה מתנות לזוגות ואוהבים

Share this post