טוב לי אוראלי

טוב לי אוראלי

אתחיל ואומר שנשים רבות מוצאות את עצמן בדילמה לאור העובדה שבן זוגן מאוד רוצה, זקוק ומפנטז שבת זוגתו תענג אותו בעזרת פיה והן מצדן לא מרגישות בנוח מסיבות שונות “לבלות” באזור החלציים של הפרטנר.
האנטי הראשוני שיכול להוות מכשול בנושא הוא העובדה שהאקט עצמו נראה לחלקנו זול ולא מכבד ולכן אין סיכוי שנוכל להנות מהפעולה הכל כך חשובה הזאת.
למה חשובה? כמו בכל נושא שקשור למיניות בין בני הזוג חשובה מאוד פתיחות ותקשורת בין שני בני הזוג ברגע שאנחנו מציבים מכשולים וחומות ולא מאפשרים הנאה מלאה אחד מהשני אנחנו בעצם יוצרים “קצר” בתקשורת המינית שהכרחית לקיום מערכת מינית טובה.
החינוך השמרני שקיבלנו, סרטי הפורנו שניתקלנו מראים תמיד תמונה לא מציאותית שבה האישה בכל מצב ותנוחה מאוד נהנית מה שלא באמת משקף את המציאות. בנות אנחנו צריכות להבין שיחסי מין הם לא בשביל ולמען הנאתו של הגבר אנחנו יכולות להנות מכל פעולה גם אם היא מצטיירת זולה עם האדם שאנחנו אוהבות ובחרנו לחיות איתו, אז למצוץ זה מזמן כבר לא מילה גסה וזה חלק בלתי נפרד מסקס תקין ומהנה כמובן שאנחנו מדברים פה על הדדיות, אינטימיות והבנה בין בני הזוג.
מין אוראלי הוא אחד הדברים שיכולים לקרב מאוד או להרחיק מאוד מבן הזוג, המלצה שלי תצתידו לכם בחומר סיכה טוב עם טעם שאתן אוהבות וקדימה לעבודה!! תוצאות של בעל מסופק ואוהב מובטחות!!!
לגבי נשים שלא אוהבות לקבל מבן זוגם פינוק אנאלי, הסיבה יכולה להיות רק פסיכולוגית מאחר ואין תחליף למגע של לשון חלקלקה על האזור הרגיש ביותר שלנו, אז כל אילה שנרתעות לאפשר גישה למקום מסיבות של הגיינה מראה וכו’ תקפידו להתבשם אחרי המקלחת וקדימה תתפנקו לכן……
מומלץ בזמן הציפיה לכוכבים שאמורים להופיע לא לחשוב על כביסות, בישולים ושלל מטלות הבית!!!!
שיהיה שבוע טוב לכולן המון אהבה, נתינה וקבלה!!

Share this post