לו ולה – צעצועי מין מקוריים לשיפור ושדרוג

לו ולה – צעצועי מין מקוריים לשיפור ושדרוג

לו ולה – חנות אהבה המציעה לכם מגוון מתנות מיוחדות לזוגות ואוהבים.
בנוסף לחנות האינטרנטית אני מציעים ללקוחות שלנו שמעוניינים להגיע ולרכוש מוצרים להגיע לנקודת המכירה שלנו בירושלים
לתאום ניתן להתקשר ל- 053-9428143

מה אנחנו מציעים

ברשותנו מגוון מתנות לזוגות, מיוחדות ומקוריות, הכוללות בתוכם שלל גימיקים למבוגרים כגון: צעצועי מין, אביזרי סקס, מוצרי קאמה סוטרה (שמן אירוטי), מוצרים אכילים, הלבשה תחתונה סקסית במיוחד (תחתון מסוכריות), ספרים בנושא זוגיות ומיניות, משחקי קופסא, מוצרים לשיפור ושדרוג, מוצרי סקס ועוד מבחר צעצועי מין לשיפור ושדרוג חיי המין.
אודותינו

■ חנות “לו ולה” עוסקים מזה כחמש עשרה שנים ביבוא ושיווק מתנות מיוחדות לגבר ולאישה ומציגים עולם שלם של מתנות עבור זוגות שמחפשים דרך מקורית לתבל ולחזק את חיי המין כחלק ממערכת יחסים בריאה.

■ חנות “לו ולה” היא חנות בעלת אווירה רומנטית ומזמינה אשר כל ביקור בה הופך לחוויה מעוררת חושים בכל הגוף.

■ כל ביקור בחנות “לו ולה” מלווה בהסברים דיסקרטיים ובייעוץ אישי ומקצועי אשר יאפשר לכל אחד ואחת מכם למצוא את המוצר המתאים ביותר עבורו.

■ חנות “לו ולה” מהווה כיום מרכז ייחודי ובלעדי למוצרי ארוטיקה אשר פותחו בהשראתה ולאור ניסיונה רב השנים.
ההבדל בין חנות אהבה לחנות סקס שופ

לקוחות יקרים, אם שאלתם את עצמכם מה ההבדל בין חנות אהבה לחנות סקס שופ המוכרת בשם חנות אביזרי מין, התשובה היא במכלול המוצרים המוצגים בחנות ובדרך הצגתם.

כל חנות סקס המוכרת אביזרי מין, שמה דגש עיקרי על הצגת צעצועי מין כמו גם מוצרי סקס כגון: ויברטורים, שוט סאדו ועוד צעצועי סקס למינם. כל אלה מוצגים על המדפים באופן פרובוקטיבי וחסר דיסקרטיות, אצלינו האווירה והתצוגה של המוצרים באופן מאוד מזמין ולא מאיים זה מה שעושה את ההבדל.

כפי שתוכלו להתרשם מהקטלוג שלנו, מלבד צעצועי סקס ומוצרי סקס, ישנו גם מבחר עצום של מתנות רומנטיות לזוגות כגון: משחקי זוגות, תמונות לחדרי שינה, בשמים, נרות ריחניים, מוצרי ספא, שמנים למסג’ ועוד.

Share this post