מגיעה לאורגזמה עם בן הזוג?

מגיעה לאורגזמה עם בן הזוג?

השבוע בחרתי לכתוב על תופעה שכיחה בקרב נשים העובדה שחלקינו מצליחות להגיע לאורגזמה לבד ולא עם בן הזוג.
הרעיון לכתוב על הנושא עלה אצלי לאחר שיחה עם אחת מבנות הקבוצה שכתבה על זה וחשבתי שיהיה נכון לחדד כמה דברים.
בראש ובראשונה העובדה ש”את” מצליחה להגיע לאורגזמה לבד מראה שאין שום בעיה פיזיולוגית והכל שם למטה תקין, עם זאת זה מאוד מתסכל שכאשר בן הזוג נוכח ואמור להיות ערך מוסף חשוב ביותר באקט המיני משהו נסגר בתוכינו ולא מאפשר לנו להגיע לפורקן.
יכולות להיות כמובן מספר סיבות ונכון להתייחס לכל מקרה לגופו.
הסיבה השכיחה ביותר נובעת מין העובדה שכאשר אנחנו לבד עם עצמינו, כל תשומת הלב שלנו נתונה אך ורק למטרה שלשמה “התכנסנו” להגיע לפורקן במיוחל!!
אין לנו הסחות דעת ואנו ממוקדות ומרוכזות בנקודת העונג שלנו. לחלק גדול מהנשים לוקח זמן לא מבוטל להרעיד את נקודת הג’י וזה יכול לקחת בין חמש לעשרים דקות בממוצע וכאשר אנחנו לבדינו אין לחץ ואף אחד לא נושף העורפינו.
כאשר אנחנו נמצאות עם בן הזוג תשומת הלב שלנו מטבעינו כנשים מדהימות ומוצלחות מכוונת לגבר שלנו.
חשוב לנו שהוא יהנה ותמיד יחשוק וירצה בנו ולכן לוקח לנו יותר זמן מבדרך כלל. נשים רבות לא ירגישו נוח עם ” הזמן” שצריך, הסבלנות והעדינות הנדרשת ויזייפו את האורגזמה כחלק מריצוי תמידי של בן הזוג בלי להיות מודעות לעיניין או שלא ייזייפו אבל פשוט לא יצליחו להגיע ל”שחרור המיוחל”.
סיבה נוספת, שיכולה להיות היא תקשורת לקויה בין בני הזוג שמביאה לחוסר באינטימיות ובפתיחות הנדרשת על מנת להסביר, להראות ולהדריך את בן הזוג במה נכון ונעים לנו.
חשוב לי לציין שבמקרים כאלו כדאי לפנות לאיש מקצוע על מנת לקבל הדרכה נכונה ומתאימה.
במקרים בהם מדובר אך ורק על פרק זמן ארוך אפשר היום להשתמש במספר מוצרים על מנת להקל עלינו ולאפשר לנו להגיע לאורגזמה עם בן הזוג.
לא אמנה בכתבה זאת את המוצרים מאחר וכפי שציינתי כל מקרה לגופו ומה שמתאים לאחת לא מתאים לאחרת אבל חשוב לציין שלעיתים ניתן למצוא פתרון יעיל, לא יקר ולא מורכב מידיי על מנת להגיע לתוצאות טובות ומספקות.

Share this post