משחקי זוגות

משחקי זוגות

השבוע החלטתי לדבר קצת על משחקי זוגות, מה הערך שהם מביאים לתוך הזוגיות, איזה סוגים יש היום ומה עושים כשבן הזוג לא משתף פעולה.
אז ככה קודם כל קיימים כמה סוגים של משחקי קופסא למבוגרים, חלקם הגדול מבוסס על משימות שכל אחד מבני הזוג אמור לבצע עבור השני ולצערי לא כולם כתובים באופן איכותי ולפעמים גם די מרתיע וזול, לכן ריכזתי עבורכן מספר משחקים מאוד מומלצים לערב משותף שחא ישאיר אף אחד אדיש!!!
אוסיף ואומר שכאשר אנחנו רוצות לבחור משחק שבעצם “מנהל” עבורינו את הערב חשוב לבחור משחק שיתאים גם לבן הזוג שלנו על מנת לקבל את שיתוף הפעולה המלא שלו.
אנחנו הנשים אוהבות כמו בכל דבר להעמיק ולנתח כל דבר בעוד שגברים שלנו לא מגיבים טוב למשחקים ארוכים ומלאים מהלכים אלה זקוקים למשימות קצרות ומידיות על מנת להנות ולהנות אז כדי להגיע למקסימום של שיתוף הפעולה תבחרי לכם משחק קליל שבן הזוג יוכל לזרום ולהשתתף.
אחד המשחקים הנפוצים ביותר שקיימים הוא “משחקי תפקידים” שאם אנחנו מצליחות להתגבר על הביישנות ולהכנס לדמות השמיים הם הגבול!!! אתן לא חייבות להיות יצירתיות מידי מספיק שבכל פעם תעשו משהו קצת שונה מהפעם הקודמת כבר האקט יהיה מסעיר ומהנה יותר.
תוך כדי משחק של דמות אחרת אנחנו יכולות להרשות לעצמינו לבטא דברים שבסקס רגיל אנחנו מתביישות ולא מעיזות כגון הצורך להיות נשלטת או שולטת או להוציא תכונות שקיימות בנו כמו אסרטיביות או פסיביות מה שמאפשר לנו מצד אחד לתת ביטוי לתכונות שלא באות לביטוי ביום יום ומצד שני מאחר וזה רק “משחק” אז הכל הופך להיות לגיטימי.
אני נתקלת לעיתים בנשים מאוד ביישניות ופסיביות בחיי היום יום שבמהלך משחק תפקידים הופכות לערב אחד לאקטיביות ומובילות מה שמחזק את הבטחון העצמי שלהן ואת הקשר עם בן הזוג.
להבדיל אישה שרגילה להיות בשליטה ודומיננטיות בקשר, יכולה להנות מאוד מערב שבוא היא הנשלטת והיא הפסיבית לכן הערך המוסף של משחקי הזוגות/תפקידים הוא חשוב ביותר ועוזר לנו בעבודה המפרכת לשמר ולהפרות את החיים הזוגיים.
אז בנות קדימה להעיז ולנסות!!!!!! בכולנו חבויות עוצמות ויכולות וגם בתחום הזוגי אנחנו יכולות לעשות שינוי.
מקווה שכולכן בדרך לרכוש תחפושת של אחות או שוטרת ויאללה בלגן….
פה לרשותכן לכל שאלה נשיקות ושבוע מקסים..
עידית

Share this post