סקס אנאלי

סקס אנאלי

הפעם בחרתי לדבר על נושא שמעורר תמיד תגובות בעיקר שליליות “סקס אנאלי”.
חדירה אנלית היא נושא שבדרך כלל מעורר מחלוקת ברורה בין הגברים לבין הנשים, גברים מאוד בעד ונשים מאוד נגד. גברים בדר”כ לומדים את רוב האינפורמציה שלהם המינים מסרטי פורנו שבדר”כ לא משקפים מציאות אמיתית שבה בכל תנוחה ,בכל מצב ובכל הנקבים שלנו אנחנו תמיד מחייכות, נהנות ועם נעלי עקב ואודם.
המציאות כפי שכולכן יודעות קצת (הרבה בעצם) קצת שונה. פי הטבעת הוא בעצם שריר מאוד מכווץ והחדירה אליו מעבר לעובדה שיש משהו מסעיר ולא שיגרתי בעצם הרעיון חייבת להיות עם הכנה של המקום מראש על מנת למנוע כאב וטראומה שתמנע מאיתנו לנסות שוב חדירה אנאלית . הגברים שלנו להוטים לסקס אנאלי ולא תמיד יש להם את הידע איך לגשת לנושא ולכן החויות הראשונות שלנו בנושא בדר”כ טראומתיות.
אז כמו בכל דבר אני תמיד ממליצה לנסות נכון ורק אז להחליט אם זה נעים לנו או לא. אז ככה בראש ובראשונה החשש שלנו להתעסק עם האזור הור העובדה שיכולות להיות כל מיני שאריות וריחות לא נעימים, לכן לפני האקט עצמו חייבים לשטוף את המקום היטב עם מים חמים וסבון אינטימי ללא גלצרין או אפשרות נוספת לקנות בבית מרקחת ערכת חוקן ביתית על מנת להבטיח ריחות “שושנים וורדים”.
השלב השני הוא לרכוש חומר סיכה טוב על בסיס סיליקון, שימו לב חומר סיכה הוא היחיד שמומלץ לשימוש פנימי גם וגינאלי וגם אנאלי, אני שומעת המון נשים וגברים שמשתמשים עדין בווזלין לסוגיו, שמן תינוקות או כל מיני קרמים וסבונים, בנות אילו מוצרים מזיקים שאסור בשום אופן להשתמש לחדירה מכל סוג.
בנוסף מומלץ להרחיב טיפה את המקום בעזרת האצבע (של בן הזוג) או אצבעון סיליקון שמתלבשת על האצבע מגינה עלינו מגירוי של הציפורן, להזכירכן מדובר על מקום מאוד מאוד רגיש ומלא כלי דם שיכול להפצע בקלות, אחרי שהמקום קצת פחות מכווץ ומשומן היטב תוכלו בתנוחות מסויימות להנות מחדירה אנאלית ולא להלחץ כל כך מעצם הרעיון ובמקביל להגשים פנטזיה לבן הזוג מבלי לוותר על עצמינו ו ” להקריב” את ישבנינו.
מקווה ששפכנו קצת אור על הנושא כמובן שאתן מוזמנות להגיב ,לשאול ולשתף גם בעילום שם/
שיהיה שבוע מקסים לכולכן, נשיקות עידית

Share this post