שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת

פתרונות יעילים להארכת האקט המיני

שבוע מקסים סקסימאמות!

אחת התופעות שיכולות מאוד לפגום בהנאתינו ובהנאתו של בן זוגנו היא שפיכה מהירה מידי של הפרטנר שמשאירה אותנו בדר”כ לא מסופקות ומתוסכלות דבר המשפיע באופן ישיר על מצב הרוח שלנו וכמובן על כל מערכת היחסים גם בתחומים שאינם קשורים לסקס.

בן הזוג שלנו אף הוא נשאר מתוסכל מעצם העובדה שלא סיפק עבורינו את “הסחורה” והתיסכול הזוגי בנושא מיותר והפתרון פשוט לא יקר ומידי!!!
כמו בכל מוצר יש אלפי מוצרים שנועדו להאריך את זמן השפיכה של הגבר וכמו בכל דבר אני בוחרת להציג בפניכם את שתי האופציות הטובות, האמינות והאיכותיות ביותר בעיניי.

המוצר הראשון הוא טבעת סיליקון להשהייה היא מתלבשת על האיבר של הגבר ולוחצת על הווריד הראשי ולא מאפשרת לדם לזרום בחופשיות ועל ידי כך מעכבת את השפיכה של הגבר.
אל דאגה זה אומנם נשמע כואב או לוחץ אבל למעשה זה מאוד נעים להם, במקביל אפשר לבחור טבעת איכותית עם רטט שתאפשר לנו להנות מרטט פנימי וחיצוני תוך כדי האקט מה שבעצם מזרז אצלנו את בואה של “הגברת” (האורגזמה) ומעכב את השפיכה של הפרטנר כך שהסיכוי שנוכל לממש פנטזיה ו”לגמור” ביחד הוא גדול יותר.

המוצר השני שמומלץ בנושא הוא ספריי השהייה שנקרא liquid bullמוצר יעיל מאוד ופשוט לשימוש שתי התזות של החומר שעובד על אילחוש מקומי מאפשר לבן הזוג להשהות את שפיכתו לפרק זמן משמעותי שמשתנה בן אדם לאדם.
את הספריי חייבים לנגב לפני החדירה כדי שלא יאלחש אצלינו את האזור הרגיש ביותר.

Share this post